Co je šumivka do koupele

Co je šumivka do koupele

Podzim, zima, vítr, déšť a mlha. Tak to jsou přesně ty měsíce, kdy se chcete po práci nejraději zamuchlat do teplé deky nebo si dát horkou koupel. Relaxační koupel s vůní levandule, máty a nebo třeba jahody vám pomůže k lepší náladě a totální regeneraci těla. Stačí jen do horké lázně vhodit malou kuličku a nechat ji pomalu rozpustit. Znáte šumivku do koupele?


Jaké látkové pleny můžete sušit v sušičce?

Některé látkové pleny schnou na věšáku celou věčnost, zejména ty z přírodních materiálů. Taková kalhotková plena a nebo AIO plena z bambusu nebo bavlny může schnout až 3 dny. Hlavně v zimě to znamená mít neustále někde poblíž radiátoru bytě rozložený věšák. Pokud i v máte většinu látkových plen z přírodních materiálů zauvažujte nad sušičkou prádla. Většina plen se sice může sušit na mírný program, ale i tak to celkové schutí dost urychlí. Pojďme si ukázat, na jaký stupeň se mohou jednotlivé typy plen sušit.


Jaké plavky budou vašemu miminku nejlépe sedět?

Chcete se svým malým plaváčkem vyrazit do bazénu, ale nevíte jaké plavky pořídit? Neoprénové plavky pořizují zejména maminky malých dětí, u kterých je možnost nehody docela pravděpodobná. Tyto plavky jsou opravdu spolehlivé a máte tak jistotu, že i případná nehoda zůstane uvnitř plavek. U starších dětí, u kterých víte, že už si na záchod doběhnou můžete zvolit polyesterové plavky. 


Recenze látkové pleny Bamboolik AI2 DUO

Plena Bamboolik AI2 DUO je unikátní plenou na českém trhu. Mnoha maminkám je sympatická zejména kvůli jednoduchosti použití a možnosti využít tento systém od narození po nočníček. My jsme se na plenku podívali detailněji a o tom jaké výhody a nevýhody jsme objevili si můžete přečíst v našem článku.


Porovnání plen Anavy Easy a Anavy Organic

Patří AIO pleny mezi vaše oblíbené kousky? Tak pojďme zabrousit do českých končin, okouknout a porovnat si AIO pleny od české značky Anavy.

Pokud jste si oblíbili jejich systém Anavy Easy, tak budete mile překvapeni jejich novinkou Anavy Organic, která by ve vaší látkovací výbavě určitě neměla chybět.