Vzhledek tomu, že máme doma čerstvé miminko, odesílám objednávky 2-krát týdně (úterý a čtvrtek).  Pokud potřebujete zaslat váš balíček urgentně, prosím, dejte mi to do poznámky k objednávce a já to zařídím.

Moderní design, zelený životní styl a maximální pohodlí, to jsou dětské látkové pleny v současné době. Na první pohled vás zaujmou svými veselými a barevnými vzory, které dělají péči o dítě zábavnou. Přebalování si tak užíváte nejen vy, ale i vaše miminko. Ale není to jen o vzorech. Látkové pleny mají skvělou savost a jsou hodně prodyšné, takže předchází vzniku zapařenin a různých typů vyrážek. Nenajdete v nich žádné parfémy ani chemikálie, které by mohly pronikat skrz citlivou pokožku dítěte do těla. Pro mnoho rodičů je zásadním kriteriem to, že látkové pleny jsou šetrné k životnímu prostředí, což znamená, že svou volbou přispíváte k čistší planetě pro vaše děti. Vyberte si moderní péči a komfort, vyberte si látkové pleny.

Jak si složit výbavu z látkových plen

Jak si složit výbavu z látkových plen

Jste v látkování úplným začátečníkem a nevíte si rady s tím jaké pleny pro své miminko pořídit? Poradíme vám, na co by jste se při jejich výběru měli zaměřit a jak si složit výbavu z látkových plen jednoduše a dost přitom i ušetřit.


Typy látkových plen

Typy látkových plen

Točí se vám hlava z toho, kolik typů látkových plen jste objevili jen na internetu či bazaru? Jo, je toho celkem dost a vyznat se v nich není hlavně na začátku vůbec jednoduché. Stačí si je ale rozdělit do několika kategorií a hned je jasnější v čem se plenky od sebe odlišují.