Máme nový e-shop! Pro více informací a vaši zpětnou vazbu pokračujte zde. Slevový kód 50 Kč na nákup jako dárek: NOVYDESIGN

Rok od roku vidím zvyšující se zájem o látkové pleny a další látkové doplňky k přebalování. Přesto jsou však látkové pleny ve velkém stínu plen jednorázových. A to zejména díky malé informovanosti a také jejich velmi nízké propagaci. A proto jsme tu my! Chceme vám látkové pleny přiblížit a ukázat, že je zvládne používat opravdu kdokoliv. Zdraví, udržitelnost, ekologie a dostupnost pro všechny, to jsou hlavní výhody látkování. V následujícím článku se vám pokusíme přiblížit svět látkových plen a odpovědět na základní otázky proč a jak začít látkovat.

Výhody látkových plen

Výhody látkových plen

Nedokážete si představit jaký smysl má v současné době používání látkových plen? Přijde vám to jako návrat do doby před 100 lety?

Zdraví, udržitelnost, ekologie a dostupnost pro všechny, to jsou hlavní výhody látkových plen. Pro každého ale může být ten hlavní důvod k jejich používání něco jiného. Pojďme se podívat podrobněji na to, jaké výhody nabízí.


Typy látkových plen

Typy látkových plen

Točí se vám hlava z toho, kolik typů látkových plen jste objevili jen na internetu či bazaru? Jo, je toho celkem dost a vyznat se v nich není hlavně na začátku vůbec jednoduché. Stačí si je ale rozdělit do několika kategorií a hned je jasnější v čem se plenky od sebe odlišují.


Jak si složit výbavu z látkových plen

Jak si složit výbavu z látkových plen

Kolik plen potřebujete na den a kolik jich máte mít ve své výbavě vlastně celkem?  Nebojte, nejsou to žádné velké počty. Záleží na několika faktorech, díky kterým si můžete svoji výbavu z látkových plen složit velmi jednoduše a dost přitom i ušetřit.