Máme nový e-shop! Pro více informací a vaši zpětnou vazbu pokračujte zde. Slevový kód 50 Kč na nákup jako dárek: NOVYDESIGN

Proč vyzkoušet látkové vložky

Proč vyzkoušet látkové vložky

Na první dojem vám možná mohou látkové vložky připadat jako přežitek dnešní doby. Avšak věřte, že pro mnoho žen jsou velkou pomocí a úlevou při jejich problémech a nemohou si je vynachválit. Dnešní látkové vložky jsou vyrobeny z moderních materiálů, které zaručují spolehlivost, prodyšnost a slušnou savost. Navíc investice do nich se vám po pár letech navrátí a oproti jiným menstruačním pomůckám s nimi dost ušetříte.


Jak si vybrat látkové vložky

Jak si vybrat látkové vložky

Nevíte si rady s výběrem látkových vložek? Stačí se zaměřit na několik bodů, ty si promyslet a potom už hurá nakupovat. Společně vybreme tu správnou látkovou vložku pro vás a vaše potřeby.


Praní a péče o látkové vložky

Praní a péče o látkové vložky

Jedna z nejčastějších obav spojovaných s používáním látkových vložek je jejich praní. Přitom však jejich údržba zabere opravdu minimum času.

Praní látkových vložek se v mnohém shoduje s údržbou látkových plenek a tak pokud již máte zkušenosti s látkováním dítek, nebude pro vás údržba vložek žádný problém. Je to pro vás úplná novinka? I tak zjistíte, že praní látkových vložek není žádná věda.