Proč vyzkoušet látkové vložky

Proč vyzkoušet látkové vložky

Na první dojem vám možná mohou látkové vložky připadat jako přežitek dnešní doby. Avšak věřte, že pro mnoho žen jsou velkou pomocí a úlevou při jejich problémech a nemohou si je vynachválit. Dnešní látkové vložky jsou vyrobeny z moderních materiálů, které zaručují spolehlivost, prodyšnost a slušnou savost. Navíc investice do nich se vám po pár letech navrátí a oproti jiným menstruačním pomůckám s nimi dost ušetříte.


Jak si vybrat látkové vložky

Jak si vybrat látkové vložky

Nevíte si rady s výběrem látkových vložek? Stačí se zaměřit na několik bodů, ty si promyslet a potom už hurá nakupovat. Společně vybreme tu správnou látkovou vložku pro vás a vaše potřeby.


Praní a péče o látkové vložky

Praní a péče o látkové vložky

Jedna z nejčastějších obav spojovaných s používáním látkových vložek je jejich praní. Přitom však jejich údržba zabere opravdu minimum času.

Praní látkových vložek se v mnohém shoduje s údržbou látkových plenek a tak pokud již máte zkušenosti s látkováním dítek, nebude pro vás údržba vložek žádný problém. Je to pro vás úplná novinka? I tak zjistíte, že praní látkových vložek není žádná věda.