Vzhledek tomu, že máme doma čerstvé miminko, odesílám objednávky 2-krát týdně (úterý a čtvrtek).  Pokud potřebujete zaslat váš balíček urgentně, prosím, dejte mi to do poznámky k objednávce a já to zařídím.

Látkové kojící vložky do podprsenky jsou vyrobeny z přírodních materiálů, jako jsou bambus a bavlna, které se vyznačují vysokou absorpcí. Díky tomu jsou spolehlivé i při silném úniku mateřského mléka, a nemusíte se obávat protečení nebo skvrn na oblečení. Na rozdíl od jednorázových vložek jsou tyto látkové varianty savější, příjemnější na dotek a lépe se přizpůsobují vašemu tělu. Látkové kojící vložky nejen že snižují riziko podráždění bradavek, ale také pomáhají předcházet vzniku infekcí díky jejich prodyšnosti a jemnosti. Jsou tedy ideální volbou pro každou kojící maminku, která hledá komfort a bezpečí.

Pro období šestinedělí, kdy je únik mléka nejintenzivnější, doporučujeme nepromokavé kojící vložky s PUL materiálem. Tyto vložky vám poskytnou 100% spolehlivost i během noci, což vám umožní klidný a nerušený spánek.

Navíc, mnoho zdravotních pojišťoven přispívá na látkové kojící vložky a proplácí jejich nákup, takže si je může bez jakýchkoliv investic pořídit opravdu každá maminka.