Vzhledek tomu, že máme doma čerstvé miminko, odesílám objednávky 2-krát týdně (úterý a čtvrtek).  Pokud potřebujete zaslat váš balíček urgentně, prosím, dejte mi to do poznámky k objednávce a já to zařídím.

Klasické látkové pleny s potiskem jsou takovou nezbytnou součástí výbavy pro novorozené miminko. Jsou měkkoučké, lehké, velice rychle schnou a mají široké využití doma i venku. Využít je můžete na přikrytí miminka v horkých dnech, zakrytí kočárku před sluncem, na utírání pusinky a nebo třeba jako osušku. U nás najdete plenky s krásnými potisky jak pro kluky, tak i holčičky. Nádherným dárkem může být plenka se jménem miminka na přání.

Dárky pro novorozená i starší miminka

Dárky pro novorozená i starší miminka

Vybrat dárek čerstvě narozenému miminku nemusí být až tak složité. Do porodnice můžete přinést malou drobnost v podobě plenky, kousátka, dětské kosmetiky, první knížečky a nebo designového kousku oblečení. Ale co koupit na Vánoce, k svátku nebo prvním narozeninám? To už může být pěkný oříšek. Miminko už má doma spoustu věcí nakoupených a možná i designově a barevně sladěných. Sázkou na jistotu tak může být třeba dárkový poukaz, kde si rodiče společně s miminkem vyberou přesně to, co by se jim hodilo. V nabídce máme celou řadu originálních a přitom praktických věcí, které doma využijete a zároveň udělají dětem radost.