Vzhledek tomu, že máme doma čerstvé miminko, odesílám objednávky 2-krát týdně (úterý a čtvrtek).  Pokud potřebujete zaslat váš balíček urgentně, prosím, dejte mi to do poznámky k objednávce a já to zařídím.

Objevte látkové vložky a investujte do svého zdraví. Látkové vložky jsou vyrobeny z přírodních materiálů a jsou vysoce prodyšné. Právě díky jejich prodyšnosti udržujete pH rovnováhu a snižujete riziko vzniku bakteriálních a kvasinkových infekcí. Textilní vložky můžete použít i při inkontinenci, v období šestinedělí a nebo jako pojistku při používání kalíšku či menstruační houby. Oproti jednorázovým vložkám jsou mnohem savější a tak je můžete bezpečně a spolehlivě používat i při opravdu silné menstruaci. Látkové vložky nabízejí pohodlnou a udržitelnou alternativu pro ženy, které hledají komfort a ohleduplnost k životnímu prostředí.

Kolik stojí menstruační pomůcky!

Kolik stojí menstruační pomůcky!

Proč bych si pořizovala menstruační kalíšek za stovky korun, když jednorázové vložky a tampony stojí jen zlomek jeho ceny? Pojďme se podívat na to, kolik zaplatíte za menstruační pomůcky v průběhu několika let a jaké se nejvíce vyplatí z dlouhodobého hlediska. Tak jdeme počítat.