Cítit se v období menstruace atraktivně, pohodlně a naprosto v bezpečí je docela oříšek! S menstruačními kalhotkami je to však opravdu možné! Absorpční vložka je velmi diskrétní a nenápadná, přesto však dokáže zachytit dávku 3-5 menstruačních tamponů. Menstruační kalhotky jsou vhodné i pro dívky, které zažívají své "první menstruace". Velmi dobře však poslouží i zralým ženám, které mají problémy s inkontinencí.

Jak si vybrat menstruační kalhotky

Jak si vybrat menstruační kalhotky

Menstruační kalhotky, dokázaly jako jedna z mála alternativních menstruačních pomůcek zaujmout opravdu široké spektrum zákaznic a způsobily totální " WOW" efekt. Český trh se doslova zaplavil různými značkami jak lokálními, tak i zahraničními. Jak si tedy vybrat kalhotky, které vám budou sedět a budete s nimi spokojené?


Jak pečovat o menstruační kalhotky

Jak pečovat o menstruační kalhotky

Pořídila sis menstruační kalhotky a přemýšlíš, jak se o ně starat, aby ti vydržely funkční co nejdéle? Pak jsi tady správně. Správnou péčí o ně můžeš prodloužit jejich životnost až na několik let.


Kolik stojí menstruační pomůcky!

Kolik stojí menstruační pomůcky!

Proč bych si pořizovala menstruační kalíšek za stovky korun, když jednorázové vložky a tampony stojí jen zlomek jeho ceny? Pojďme se podívat na to, kolik zaplatíte za menstruační pomůcky v průběhu několika let a jaké se nejvíce vyplatí z dlouhodobého hlediska. Tak jdeme počítat.