Vzhledek tomu, že máme doma čerstvé miminko, odesílám objednávky 2-krát týdně (úterý a čtvrtek).  Pokud potřebujete zaslat váš balíček urgentně, prosím, dejte mi to do poznámky k objednávce a já to zařídím.

Novorozenecké SIO/AI2 systémy jsou jako stvořené pro ty nejmenší miminka již od narození. Jsou jednoduché na manipulaci a také dělají opravdu malý objem na zadečku, což je viditelné zejména u malých a drobných miminek.

U drobných dětí je super systém Mommy mouse, kde se dovnitř novorozeneckých svrchních kalhotek volně vkládá plenka s křidélky. Díky tomu ochrání svrchní kalhotky i před větší náloží vaječinky a skvěle vše udrží uvnitř. AI2 systém Breberky je univerzální a padne štíhlejším i buclatějším dětem. Dovnitř podšitých svrchních kalhotek se nacvakávají vkládací pleny pomocí patentků. Pro větší novorozence se zase parádně hodí systém Thirsties, kdy vložíte širší vkládačku DUO insert dovnitř novorozeneckých svrchních kalhotek. Tím, že konopné vkládací pleny jsou opravdu tenoučké vytvoříte ultraštíhlé balení.