Co je šumivka do koupele

Co je šumivka do koupele

Podzim, zima, vítr, déšť a mlha. Tak to jsou přesně ty měsíce, kdy se chcete po práci nejraději zamuchlat do teplé deky nebo si dát horkou koupel. Relaxační koupel s vůní levandule, máty a nebo třeba jahody vám pomůže k lepší náladě a totální regeneraci těla. Stačí jen do horké lázně vhodit malou kuličku a nechat ji pomalu rozpustit. Znáte šumivku do koupele?


Jak a proč používat tuhý kondicionér

Koupíte si raději velký kondicioner v plastovém obalu, o kterém ani nevíte, zda vám bude vyhovovat nebo vyzkoušíte malý kousek tuhého přírodního kondicioneru. Za mě je volba jasná. Malý, skladný, rozložitelný, tak to jsou jeho hlavní výhody. Jaké jsou další výhody tuhého kondicioneru a jak ho používat, to se dozvíte dále.


Rozdíl mezi šampukem a tuhým mýdlovým šamponem

Rozdíl mezi šampukem a tuhým mýdlovým šamponem

Zkoušíte rádi nové věci a produkty sami na sobě? Pokud jste v tom zatím začátečníci, určitě  by jste měli začít přírodní kosmetikou. A když to vezmeme od hlavu po paty, tak jako první je na řadě péče o vlasy.  Šampuk nebo tuhý šampon toho mají dost společného. Jsou vyrobeny bez konzervantů a chemických látek, zabaleny v minimalistickém papírovém obalu. Přesto je dobré znát rozdíly mezi nimi a vědět jak s každým z nich zacházet.