Vzhledek tomu, že máme doma čerstvé miminko, odesílám objednávky 2-krát týdně (úterý a čtvrtek).  Pokud potřebujete zaslat váš balíček urgentně, prosím, dejte mi to do poznámky k objednávce a já to zařídím.

Mýdlárna Erdé tuhý šampon - Hedvábný argan 50 g - Varianta: 50 g

1 bod do věrnostního systému
Cena
99 Kč

Výrobce
Mýdlárna Erdé

Kód produktu
PC-2146

Varianta neexistuje
50 g
Nedostupné Sledovat dostupnost

Extra kvalitní tuhý šampon s přídavkem 100% za studena lisovaného bio arganového oleje. Má vynikající hydratační a antioxidační účinky, příjemnou bylinkovo - pudrovou vůni a je vhodný pro všechny typy vlasů. Více

  • Šampon je obohacen o jeden z nejvzácnějších olejů na světě a to arganový olej. Ten se dováží z marocké ženské manufaktury fungující na principech fair trade. Patří mezi nejlepší složky na výživu, hydrataci,  krásu, zdraví a lesk vlasů.

  • Kombinace arganového oleje s přírodním hedvábím TUSSAH a vybranými esencemi, patří mezi nejlepší složky na výživu, hydrataci, pro krásu, zdraví a lesk vašich vlasů

Složení:

  • olivový olej, kokosový olej, voda, silný bylinný výluh, glycerin (vzniká přirozenou cestou zmýdelnění), ricínový olej, arganový olej, přírodní hedvábí Tussah, esenciální olej růžová palma, palmarosa, esenciální olej vavřín cubébový, pačuliová silice, violka vonná, levandulová silice, přírodní minerální slída, mica v raznici mýdla, přirozená součást rostlinných silic Geraniol, Citral, Linalol, Lavandulol. 

Parametry
Charakteristika Všechny typy vlasů