Vzhledek tomu, že máme doma čerstvé miminko, odesílám objednávky 2-krát týdně (úterý a čtvrtek).  Pokud potřebujete zaslat váš balíček urgentně, prosím, dejte mi to do poznámky k objednávce a já to zařídím.

SIO nebo také AI2 systémy zní dost komplikovaně, ale jedná se vlastně jen o pouhé vložení vkládací pleny dovnitř svrchních kalhotek. Savá vrstva může mít různý tvar a střih a může se do svrchňáčků nacvaknout pomocí patentků a nebo jen volně vložit bez uchycení. Ve většině případů se vyměňuje se pouze vnitřní savá vrstva, svrchní kalhotky se mohou použít opakově aniž by se mezi jednotlivými přebalováními praly.Tento systém přebalování vytváří na zadečku velmi malý objem a je dost jednoduchý na manipulaci. U nás zatím není tak rozšířený jako v zahraničí, kde se těší opravdu velké oblibě.

Jednovelikostní SIO systémy nejsou vhodné pro miminka od narození, savé vrstvy jsou objemnější než u jiných typů plen a dělaly by na něm neforemný a obrovský balík.

Recenze na látkovou plenu Petit Lulu SIO Complete

Recenze na látkovou plenu Petit Lulu SIO Complete

Firma Petit Lulu přišla na náš trh jako jedna z prvních, které navrhly SIO systém přebalování. Jejich plena SIO Complete si prošla inovací a díky své snadné použitelnosti je velmi oblíbená mezi rodiči. Podrobně prozkoumáme tuto plenu, zjistíme jaké jsou její výhody i potencionální nedostatky. Zjistíme také, zda je vhodná právě pro vaše miminko.


Recenze látkové pleny Bamboolik AI2 DUO

Recenze látkové pleny Bamboolik AI2 DUO

Plena Bamboolik AI2 DUO je unikátní plenou na českém trhu. Mnoha maminkám je sympatická zejména kvůli jednoduchosti použití a možnosti využít tento systém od narození po nočníček. My jsme se na plenku podívali detailněji a o tom jaké výhody a nevýhody jsme objevili si můžete přečíst v našem článku.