Osobní přístup

Sortiment svého e-shopu dokonale znám. Nebojte se mě zeptat na cokoliv.

Věrnost se vyplácí

Z každého nákupu se vám načítají body, které můžete použít ve své další objednávce a proměnit je v pěknou slevu. Získané body můžete kombinovat s VIP slevou, na kterou dosáhnete po založení uživatelského účtu a dosažení celkového součtu objednávek nad 5 000 resp. 9 999 kč.

Více informací

Doprava zdarma nebo od 69 Kč

Při nákupu nad 1 800 Kč máte dopravu Balíkovnou zdarma. 

Více informací

Profesionální poradenství

Sestavím vám látkovací výbavu dle vašich potřeb. Pomůžu vám se zorientovat ve světě látkových plen, vložek a doplňků. Poskytuji individuální konzultace, dělám semináře a spolupracuji s mateřskými centry a porodnicemi.

Chci poradit s plenami

Kvalitní a ověřený sortiment

Naše zboží sami testujeme, a to jak na našem dítku, tak i sami na sobě. Vždy víme, jaké zboží prodáváme a posíláme našim zákazníkům. Pokud narazíme na šmejd, zboží již do sortimentu nezařazujeme.

Podpora lokálních výrobců

Preferujeme zboží vyrobené v Česku. Podporou českých firem a malovýrobců snižujeme kamionovou dopravu a pomáháme oživit rukodělné profese.

Balíme jen do použitého

Všechny kartonové krabičky, které putují k vám, jsou pečlivě sesbírány z obchodů v našem okolí. Aby jsme vám jejich konečné třídění ještě více usnadnili, balíky lepíme pouze pomocí papírové pásky (jsou vyjímky, kdy to krabička neumožňuje). Pro nás je jedna z nejdůležitějších věcí zamezit vytváření nového odpadu a tím se nekompromisně řídíme.

Široký sortiment zboží

V některých oblastech, jako jsou třeba látkové pleny či vložky, nabízíme zboží od velkého množství výrobců. Vy si pak vyberete přesně to, co potřebujete a nemusíte objednávat z několika různých e-shopů. Naprostou většinu zboží držíme skladem.

Vkus a originalita

Snažíme se sortiment obohatit o ty nejlepší kousky zboží. A to jak designem, tak i kvalitou. Nekopírujeme nabídku z ostatních e-shopů. Sami se snažíme, dle svého vkusu, najít prodejce, který bude do našeho sortimentu pasovat.

Lišíme se od konkurence

Máme své hodnoty. Nezačali jsme business rozvozem Pampers, ani vám na každém kroku nepřipomínáme, že problémy planety vyřešíte nákupem u nás. A také nepatříme mezi ty, kteří se ohánějí ochranou přírody, ale pak se podle toho nechovají. My si jdeme za svým a věříme, že vy také.

Spokojenost zákazníků

Děláme svou práci opravdu od srdce. Občas se sice může stát chyba, to je lidské, ale vždy se k tomu stavíme čelem a chybu vynahradíme ke spokojenosti zákazníka. Náš vlastní průzkum, kterého se zůčastnilo přes 60 zákazníků, ukázal, že by nákup u nás doporučilo svým známým 100% z nich. Že jsou naši zákazníci opravdu spokojení můžete vidět i na dobře známých místech:


Přečtěte si náš příběh.