Vzhledek tomu, že máme doma čerstvé miminko, odesílám objednávky 2-krát týdně (úterý a čtvrtek).  Pokud potřebujete zaslat váš balíček urgentně, prosím, dejte mi to do poznámky k objednávce a já to zařídím.

Tréninkové kalhotky jsou speciální pleny, které jsou určeny starším dětem pro trénink na nočník nebo pro děti praktikující "Bezplenkovou komunikační metodu" (BKM). Tréninkové kalhotky se natahují jako spodní prádlo a starší dítko se tak může samo učit kalhotky nandávat či stahovat. Některé tréninkové kalhotky mají i patentky na bocích, které umožní rychlé sundání pleny. Používají se zejména u dětí, které si už umí říci, že potřebují čůrat, ale ne vždy to stihnou. Nejsou plnohodnotnou látkovou plenou s vysokou absorpcí, spíše pojistkou na doma či ven. Pokud váháte jaké tréninkáče vybrat, mrkněte na náš článek.

Jak vybrat tréninkové kalhotky

Jak vybrat tréninkové kalhotky

Jak pohodlně odplenkovat vaše dítě? Vyzkoušejte pratelné tréninkové kalhotky. Jsou to speciální látkové pleny, které jsou určeny pro starší dítka jako trénink na nočník nebo pro menší děti praktikující "Bezplenkovou komunikační metodu" (BKM). Tréninkové kalhotky se oblékají stejně jako spodní prádlo a dítě se tak může samo učit kalhotky natahovat či stahovat.

Jsou praktické jak na doma, tak i do školky na odpolední spánek jako "pojistka".