Vzhledek tomu, že máme doma čerstvé miminko, odesílám objednávky 2-krát týdně (úterý a čtvrtek).  Pokud potřebujete zaslat váš balíček urgentně, prosím, dejte mi to do poznámky k objednávce a já to zařídím.

Vkládací pleny jsou nezbytnou součástí každé látkující maminky. Jsou velmi univerzální a v průběhu látkování je zcela jistě využijete na zvýšení savosti čtvercových, kalhotkových a nebo kapsových plen.

Vkládací pleny jsou vyrobeny z různých materiálů a každý z nich má trochu jiné vlastnosti.

Představte si bambus – tenhle materiál je jako superhrdina, který okamžitě nasaje tekutinu a udrží vaše děťátko v suchu. Pak je tu konopí, které vsakuje tekutinu pomaleji, ale zato spolehlivě drží velké množství i pod tlakem, takže se nemusíte bát nehod v autosedačce nebo nosítku. A co teprve Evolon! Tento materiál rovnoměrně rozprostírá tekutinu po celé délce plenky, takže je ideální pro děti, které mají tendenci čůrat na jedno místo. Pro nejmenší děti můžete využít vkládací pleny s flísovou vrstvou, která udržuje miminko v suchu.

S těmito plenkami bude péče o vaše miminko zase o něco jednodušší a vy si můžete užívat každodenní radosti naplno.

Konopné vkládací pleny Geffen

Konopné vkládací pleny Geffen

Vkládací pleny Geffen používají ve svých plenách dva základní čistě přírodní materiály, konopný flís a konopný materiál Jersey. I přestože je složení obou materiálů naprosto shodné (60% konopí, 40% biobavlna), tak se mezi sebou dost odlišují jak svými vlastnostmi, tak i vzhledem. Poradíme vám, jaký absorber si máte z nabídky Geffen vybrat.


Protékají vám pleny? Máme pro vás jednoduché řešení!

Protékají vám pleny? Máme pro vás jednoduché řešení!

Každému se v jeho výbavě časem objeví svrchní kalhotky nebo kapsovka, která už má něco za sebou a nefunguje tak, jak by měla. Plenka má poškozenou nepromokavou membránu a protéká zejména ve středu, mezi nožkami. Co s tím? Máme pro vás jednoduché a levné řešení!