Vzhledek tomu, že máme doma čerstvé miminko, odesílám objednávky 2-krát týdně (úterý a čtvrtek).  Pokud potřebujete zaslat váš balíček urgentně, prosím, dejte mi to do poznámky k objednávce a já to zařídím.

Pokud hledáte luxusní plenku pro vaše děťátko, co takhle vyzkoušet vlněné svrchní kalhotky? Tyhle kalhotky jsou opravdu skvělé hned z několika důvodů.

Za prvé, vlna je přírodní materiál, který je super prodyšný a udržuje ideální teplotu. To znamená, že vaše miminko nebude přehřáté ani v horkém létě, ani mu nebude zima v zimě. Navíc je vlna přirozeně antibakteriální, takže pomáhá předcházet opruzeninám a dalším nepříjemnostem. Navíc jsou velmi stylové. Přicházejí v různých barvách a vzorech, takže si můžete vybrat podle svého vkusu. A navíc, i když je to možná překvapení, jejich údržba není tak náročná, jak by se mohlo zdát. Stačí je občas vyprat ručně a ošetřit lanolinem.

Péče o vlněné svrchní kalhotky

Péče o vlněné svrchní kalhotky

Mnoho maminek si zamilovalo používání vlněných svrchních kalhotek. A není divu. Jsou prodyšné, čistě přírodní a udrží i hodně nacucanou noční plenku. Ale co ta péče o ně! Údržba vlněných kalhotek je asi nejnáročnější ze všech plen. Když se do toho ale pustíte, zjistíte, že celé lanolinování zabere jen pár minut a není se čeho bát.